تبریک ناسا به گرانش برای کسب ۷ جایزه‌ی اسکار

image

آلفونسو کوارون٬ کارگردان فیلم «گرانش» جایزه‌ی خود را در ۸۶ اُمین مراسم اسکار دریافت کرد- امتیاز تصویر: CCTV

در ۸۶ اُمین مراسم اسکار ۲۰۱۴ فیلم «گرانش» موفق شد ۷ تندیس طلایی از جمله بهترین کارگردانی را از آن خود کند. به همین مناسبت ناسا در وب‌سایت خود به طور رسمی به همه‌ی دست‌اندرکاران ساخت این فیلم٬ به خصوص آلفونسو کوارون٬ کارگردان٬ تبریک گفت و سه ویدیو گوناگون را به نمایش گذاشت که در آن‌ها اعضای ایستگاه فضایی بین‌المللی٬ مایک ماسیمینو فضانورد ناسا و کدی کول‌من هر یک به سهم خود به اعضای این فیلم تبریک می‌گویند.

کدی کول‌من از جمله افرادی بود که در آماده شدن ساندرا بلاک برای نقش مهندس پرواز در فیلم «گرانش» به او کمک کرد. هنگامی که فیلم گرانش فیلم‌برداری می‌شد کول‌من طی مأموریت ۲۷ در ایستگاه فضایی فعالیت می‌کرد و از همان‌جا نکاتی را درباره‌ی زندگی و فعالیت در فضا و ایستگاه فضایی به ساندار بلاک گوش‌زد می‌کرد.

نوشته‌ی  پوریا ناظمی درباره‌ی فیلم «گرانش» را بخوانید.

فیلم «گرانش» در ۷ بخش بهترین کارگردانی٬ بهترین فیلم‌برداری٬ بهترین تدوین٬ بهترین موسیقی٬ بهترین صداگذاری٬ بهترین  تدوین صدا٬ بهترین جلو‌ه‌های تصویری شایسته دریافت جایزه طلایی اسکار شناخته شد.

در ادامه ویدیویی از تبریک اعضای ایستگاه فضایی بین‌المللی به گروه سازندگان  فیلم «گرانش» را می‌بینید. در این ویدیو مایکل هاپکینز٬ مهندس پرواز٬ می‌گوید که در این‌جا ما کمی‌ درباره‌ی «گرانش» می‌دانیم و البته نبود گرانش! پس از آن مایکل تا انتهای ویدیو به دور خود می‌چرخد. سپس کویچی واکاتا میکروفن را به‌دست می‌گیرد و می‌گوید: «ما دربرنامه‌ی زمان‌بندی‌مان٬ مدتی را به تماشای فیلم «گرانش» اختصاص دادیم و بسیار از جلوه‌های تصویری و صحنه‌های چشم‌گیر این فیلم لذت بردیم. سپس ریچارد ماستراکیو میکروفن معلق را می‌رباید و می‌گوید: «هیچ چیز مثل اصل‌اش در فضا نمی‌شود اما ما به گروه تهیه‌کنندگی٬ کارگردانی و بازیگران «گرانش» به خاطر کسب افتخار در مراسم اسکار تبریک می‌گوییم که این محیط سخت و دشوار را به همه‌ی سینماروهای جهان نشان دادند. آفرین!»

دانلود ویدیو- حجم ۳/۵ مگابایت

درباره نویسنده

174مطلب نوشته است .

[email protected]

  • شناس

    جاذبه درسته یا گرانش ؟؟؟

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كانوت. محفوظ است.
Powered by Persian Wordpress