بشر در سال ۲۰۲۳

امتیاز تصویر: Heather Roper/University of Arizona/OSIRIS-REx

امتیاز تصویر: Heather Roper/University of Arizona/OSIRIS-REx

اگر بتوانید به خودتان در دهه‌ی آینده پیامی بدهید، پیام‌تان چه خواهد بود؟ به آینده‌ی خودتان چه می‌گویید؟ از او چه انتظاری دارید؟ باشکوه‌ترین، بهترین و ممکن‌ترین آینده‌ای که برای خودتان می‌بینید، چیست؟

حالا به‌جای خودتان، آینده‌ی علم و فن‌آوری، فضا و اکتشافات فضایی را در نظر بگیرید. مثلاً به ‌نظر شما در سال ۲۰۲۳/ ۱۴۰۲ چقدر علم و فن‌آوری پیشرفت کرده و چه تغییراتی رخ داده است؟ آن‌چه را که در ذهن دارید خلاصه و کوتاه بنویسید یا به تصویر درآورید و برای سیارک «بِنو، Bennu» بفرستید. از چه راهی؟ 

از طریق ناسا و فضاپیمای «OSIRIS-REx» که سپتامبر ۲۰۱۶/شهریور ۱۳۹۵ به سوی سیارک بنو حرکت خواهد کرد. ناسا می‌خواهد که نگاه خود را نسبت به آن‌چه امروز در دنیای اکتشافات فضایی می‌گذرد به رشته‌ی تحریر و تصویر درآورید و از طرفی به (تقریباً) یک دهه‌ی آینده نگاهی بیاندازید و بگویید از نظر شما در سال ۲۰۲۳ چقدر در زمینه‌ی اکتشافات فضایی پیشرفت کرده‌ایم و در منظومه‌ی شمسی کجا خواهیم بود. آینده‌ی بشر را در فضا چطور می‌بینید؟ تا ۳۰ سپتامبر/۸ مهر فرصت دارید پیام‌تان را ارسال کنید. می‌توانید ایده‌‌‌هایتان را در توییتر همراه با هشتگ AsteroidMission# بفرستید یا OSIRIS-REx را در اینستاگرام تگ کنید و تصویر یا نقاشی خود را با هشتگ AsteroidMission# ارسال کنید. 

فضاپیمای OSIRIS-REx در سال ۲۰۱۹/ ۱۳۹۸ به بِنو می‌رسد و پس از جمع‌آوری نمونه از این سیارک کربنی راهی زمین خواهد شد. پس از رسیدن به زمین، پیام‌ها خوانده می‌شوند وبهترین پیشگویی‌ها منتشر خواهند شد. 

منبع: www.asteroidmission.org

 

درباره نویسنده

179مطلب نوشته است .

[email protected]

  • پوریا ابارهیمی

    تو رو خدا شما اینگونه مطالبی که هدف فراماسونهاست اشاعه ندید .من اینو میدونستم که قطعا قراره یه اتفاقی تو سال ۲۰۲۳ بیفته و جالب تر که حدس میزدم مربوط به فرازمینی هاست تا اینکه به وبسایت شما برخورد کردم.چرا و چگونه؟من چندین سال پیش مستند ظهور ساخته ی عبدالله هاشم رو دیدم و توی اون به این مطالب اشاره شده بود جزئیاتش دقیق یادم نیست ولی به طور کلی در آن مستند بیان شد که فراماسون ها هر ۱۱ سال یک مناسک بزرگ شیطانی انجام می دهند و در آن یازدهمین سال یک اتفاق بزرگ را به وقوع میرسانند تا در ذهن مردم ماندگار شود اولین چیزی که یادمه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ و خراب کردن برج بود که توسط خودشون وبه دست اعراب بوده ودیگر شایعه ی پایان دنیا در سال ۲۰۱۲ و اکنون این اتفاق در سال ۲۰۲۳ به وقوع خواهد پیوست .در آن مستند به ufo هم اشاره شده بود و راجع به آن مفصل توضیح داده شده بود که آنها میخواهند علکی به وجود UFO دامن بزنند و مردم را گول بزنند. وقتی من اینها را در ذهنم کنار هم گذاشتم به قطعی اتفاق سال ۲۰۲۳ و موجودات فرازمینی رسیدم. از شما خواهشمندم که این مستند زیبا و حقیقی را تماشا کنید و به تحقیق و مطالعه ی مطالب آن بپردازید و اگر دیدید همه چیز درسته که قطعا اینطور خواهد بود این مطلبتونو را حذف کنید و به جای آن بهآگاهی سازی در مورد این مطلب بپردازید.پیشاپیش از صبوری و همکاری شما نهایت تشکر را دارا میباشم

تمام حقوق این سایت برای © 2018 كانوت. محفوظ است.
Powered by Persian Wordpress